Co je nového?

No je toho moc. Hromada novinek, zážitků a živoních změn. Nekecám! 🙂 Ale v prvé řadě si musím dát pohlavek. Jsem hrozný. Zanedbávám to tady. A nejenom tady. Nepíšu tak, jak jsem si představoval. Pokud to bude i nadále pokračovat stejným trendem, nasadím metodu „cukru a biče“. Jinak to asi nepůjde 🙂 Každopádně se před vámi všemi zavazuji, že budu týdně publikovat v minimálním množství 3ks. Tři plnohodnotné články, které nebudou začínat pouze tázacím příslovcem proč, ale budou se věnovat také trošku odbornějším tématům. Avšak, tradici mých oblíbených proč bych chtěl i nadále udržet. A jaké jsou změny? Třeba to, že od 1.1.2010 začínám na volné noze. Nebudu zaměstnancem, ale živnostníkem a budu se věnovat hlavně Kreativce a aktivitám kolem ní. Chceme totiž rozvíjet obchodní činnost. A současně využít naše projekty pro zkoušení a zdokonalování různých marketingových aktivit. Prostě otestujeme na sobě a poté použijeme u klienta. Jednoduché, účinné a přínosné pro obě strany. O těchto i dalších (Můj hříšný seriál Californication, Anglie a její kouzlo, Proč je člověk český takový, jaký je) chci psát. Témata jsou. Čas bude taky. Hlavně teď o Vánocích. Ale jak já se na ně těším! Především kvůli odpočinku. Rok 2009 byl pro mne totiž extrémně náročný. Ani jeden z těch předchozích třiadvaceti se mu nemůže rovnat… A co vy? Těšíte se na Vánoce?

O autorovi

Pavel Horalík

Ve svých 13 letech jsem zapnul svůj první počítač a od té chvíle jsem propadl světu IT. Mojí vášní je internet, marketing a sociální sítě. Miluji svou rodinu a svoji zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

S láskou a nadšením © 2009 - 2016 Pavel Horalík. Omrkněte moje sandálové, vtipné a veselé Hopky ponožky