Budu reprezentovat ČR

Na přelomu loňského roku jsem na Twitteru zaznamenal vznikající aktivitu kluků Jana & Ivana s účtem @WeAreCzech, kterým se inspirovali od povedené švédské kampaně. Kde si národní účet @Sweden vždy na jeden týden převzal obyčejný „smrtelník“ a mohl tweetovat o Švédsku a reprezentovat a propagovat tak svoji vlast.

Nápad je to určitě netradiční. A v našem případě to bude jistě ku prospěchu. No a nebyl bych to já, abych v návalu nadšení kluky hned nekontaktoval 🙂 23. prosince jsme se domluvili na tom, že od 2. do 9. března budu spravovat účet přímo já!

Nyní nastává doba, kdy bych se měl začít trošku připravovat a plánovat, co na Twitteru budu v rámci České republiky propagovat. Trošku se bojím, protože veškerá komunikace musí být v angličtině. Na druhou stranu si ale myslím, že zase takový tupec nejsem a zvládnu to. Třešnička na dortu je, že 8. března bude do funkce jmenován nový prezident Miloš Zeman. Kterého sice nemám rád a nevolil jsem ho, ale ostudu mu určitě neudělám 🙂

Každopádně se těším a jdu plánovat.

Pokud by i vás něco napadlo, co v zmínit nebo vzpomenout, ozvěte se mi. Za každý tip budu jenom rád.

Pavel Horalík

O autorovi

Pavel Horalík

Ve svých 13 letech jsem zapnul svůj první počítač a od té chvíle jsem propadl světu IT. Mojí vášní je internet, marketing a sociální sítě. Miluji svou rodinu a svoji zemi.

Jeden komentář

Vložit komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

S láskou a nadšením © 2009 - 2016 Pavel Horalík. Omrkněte moje sandálové, vtipné a veselé Hopky ponožky